Skip to Content

Підсумки проведення районного етапу виставки-конкурсу «Флористичний розмай»

З метою виховання ціннісного ставлення до природи рідного краю, формування високого рівня еколого-естетичної культури, розвитку творчих здібностей дітей  11 грудня 2017 року проведено районний етап виставки-конкурсу «Флористичний розмай» . Конкурс проводився в восьми номінаціях.

На районний етап Конкурсу подано 66 робіт учнів та вихованців 17  освітніх закладів району. Переможцями  районного етапу виставки-конкурсу визнано:

1. в номінації « Настільна композиція на літню тематику»

Виничук Софію, Матушевську Віту, Чернову Інну – учнів 8-А класу, членів гуртка «Людина і довкілля» Делівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, робота «Дерево лісу» (керівник Луців Наталія Богданівна)  – 1 місце;

Рибак Лілію – ученицю 8 класу Живачівського НВК (ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ,) робота «Квіти-сухоцвіти милують нас цвітом зимою і літом»  (вчитель –   Федорчак Оксана Ярославівна) – 2 місце;

Бойко Анастасію  - ученицю 7 класу Петрилівського НВК (ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ), робота «Квітковий калейдоскоп» (вчитель – Товста Любов Ярославівна) – 3 місце; 

 Бараш Юлію – ученицю 9 класу, члена гуртка «Фантазія» Гостівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, роботи «Запах літа», «Трояндова феєрія» (керівник Сагановська Стефанія Володимирівна)  – 3 місце;

Золотенко Оксану, Павлюк Надію, Стецюк Марію – учнів 6 класу Долинського НВК (ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ), робота «Барви літа»  (вчитель –   Лопушняк Оксана Миколаївна) – 3 місце;

Боднарчук Анастасію – ученицю 9 класу Живачівського НВК (ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ,) робота «Горіховий топінарій»  (вчитель –   Федорчак Оксана Ярославівна) – 3 місце.

2. в номінації «Підвісна композиція зимового циклу»

Сагановську Яну – ученицю 5 класу, члена гуртка «Фантазія» Гостівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, робота «Новорічна казка» (керівник Сагановська Стефанія Володимирівна)  – 1 місце;

Барсову Аміну – ученицю 8 класу Грушківського НВК (ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ), робота «Диво-сніжинка» (вчитель – Грицак Леся Миколаївна) – 2 місце;

Жиляка Степана, Храновську Марію – учнів 6-А класу, членів гуртка «Фотонатуралісти» Делівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, робота «Гарбузова диво-куля» (керівник Воєвода Наталія Іванівна)  – 2 місце;

Барсову Аміну – ученицю 8 класу Грушківського НВК (ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ), роботи «Новорічний дзвоник», «Сніжинка» (вчитель – Грицак Леся Миколаївна) – 3 місце;

Зарецького Артура – учня 4 класу Нижнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, робота «Куля» (виконана під керівництвом матері) – 3 місце;

Кисильчака Дениса – учня 4 класу Долинського НВК (ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ), робота «Різдвяний віночок»  (вчитель –   Павлюк Наталія Володимирівна) – 3 місце;

Михайлів Марійку – ученицю 5 класу, Кутищенського НВК (ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ),  робота «Зима за вікном» (вчитель – Максимчук Наталія Іванівна) – 3 місце.

3. В номінації «Композиції у стилі «Вінок»

Барсову Аміну – ученицю 8 класу Грушківського НВК (ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ), робота «Дари дуба» (вчитель – Грицак Леся Миколаївна) – 1 місце;

Барсову Аміну – ученицю 8 класу Грушківського НВК (ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ), робота «Зимова казка» (вчитель – Грицак Леся Миколаївна) – 2 місце;

Баланду Яну – ученицю 6 класу Грушківського НВК (ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ), робота «Подарунок білочці» (вчитель – Грицак Леся Миколаївна) – 2 місце;

Баланду Яну – ученицю 6 класу Грушківського НВК (ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ), робота «Снігова королева»,  «Розквітай моя Україно»  (вчитель – Грицак Леся Миколаївна) – 3 місце;

Синицю Інессу – ученицю 8-А класу, члена гуртка «Людина і довкілля» Делівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, робота «Вінок» (керівник Луців Наталія Богданівна)  – 3 місце;

Максимчук Христину – ученицю 5 класу Кутищенського НВК (ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ), робота «Вінок-оберіг» (вчитель – Ковбас Галина Іванівна) – 3 місце.

4.  в номінації «Українські традиційні прикраси-символи із природного матеріалу: дідухи, «павуки»;

Нижника Івана – учня 9 класу Кутищенського НВК (ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ), робота «Дідух» (вчитель – Ковбас Галина Іванівна) – 1 місце;

Сагановського Віталія – учня 6 класу, члена гуртка «Фантазія» Гостівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, робота «Павук» (керівник Сагановська Стефанія Володимирівна)  – 2 місце.

5. в номінації «Картини із насіння, плодів та сухих рослин»

Костишин Христину – ученицю 7 класу, члена гуртка «Зелені скарби»  Озерянського НВК (ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ), робота «Лелеки» (керівник – Непик Любов Миколаївна) – 1 місце;

Грицак Марію, Спетрук Світлану – учнів 6-Б класу, членів гуртка «Юні друзі природи» Делівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, робота «Мозаїка» (керівник Жмуд Галина Петрівна)  – 2 місце;

Сагановського  Іллю – учня 2 класу, члена гуртка «Фантазія» Гостівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, робота «Кісточкова радість» (керівник Сагановська Стефанія Володимирівна)  – 2 місце;

Артим Галину – ученицю 6-Б класу, член гуртка «Юні друзі природи» Делівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, робота «Соняшник» (керівник Жмуд Галина Петрівна)  – 3 місце;

Ковальську Юлію –  ученицю 6 класу Палагицького НВК (ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ), робота «Мавка», (вчитель – Ілюшин Світлана Валеріївна) – 3 місце;

Павлович Яну – ученицю 7 класу Живачівського НВК (ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ), робота «Українські квіти»  (вчитель –   Федорчак Оксана Ярославівна) – 3 місце;

Луцик Христину ученицю 6 класу Яківської ЗОШ І-ІІ ступенів, робота «Барви осені» (керівник Лесюк Галина Михайлівна)  – 3 місце;

Зарицьку Ілону, Максимчук Христину, Павлюк Соломію – учнів 3 класу Долинського НВК (ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ), робота «Я люблю Україну»  (вчитель –   Стефанишин Аліна Олегівна) – 3 місце.

6. В номінації «Тварини, виготовлені  із засушених трав та квітів»

Зарецьку Кароліну  – ученицю 8 класу Нижнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, робота «Мудра сова» (виконана під керівництвом матері) – 1 місце;

Гуменюк Христину - ученицю 7 класу Яківської ЗОШ І-ІІ ступенів, робота «Ведмідь» (керівник Лесюк Галина Михайлівна)  – 2 місце;

Луцик Олесю - ученицю 6 класу Яківської ЗОШ І-ІІ ступенів, робота «Баба снігова», « Глечик» (керівник Лесюк Галина Михайлівна)  – 2 місце;

Халабарчук Ірина –  учениця 9 класу Яківської ЗОШ І-ІІ ступенів, робота «Ваза» (керівник Лесюк Галина Михайлівна)  – 3 місце;

Місюру Віту – ученицю 8 класу Живачівського НВК (ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ,) робота «Коник»,  (вчитель – Федорчак Оксана Ярославівна) – 3 місце;

Ліцовську Софію –  ученицю 6 класу Палагицького НВК (ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ), робота «Сова», (вчитель – Ілюшин Світлана Валеріївна) – 3 місце.

7.  в номінації «Міні-сади, флораріуми»

Бойцан Віру, Ковбаса Миколу – учнів 6-Б класу, членів гуртка «Юні друзі природи» Делівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, робота «Частина природи» (керівник Жмуд Галина Петрівна)  – 1 місце;

Василишин Аню, Василишин Олю – учнів 5 класу, Кутищенського НВК (ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ),  робота «В саду біля хати» (вчитель – Максимчук Наталія Іванівна) – 2 місце;

Сагановську Яну – ученицю 5 класу, члена гуртка «Фантазія» Гостівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, робота «Колюча казка» (керівник Сагановська Стефанія Володимирівна)  – 2 місце;

Стефанишин Маріанну,  Гушпіт Євгенію,  Іськіва Вадима  – учнів 6-А класу, членів гуртка «Фотонатуралісти» Делівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, робота «Мікросвіт» (керівник Воєвода Наталія Іванівна)  – 3 місце;

Кудерську Наталію, Михайленко Сніжану – учнів 6 класу, Кутищенського НВК (ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ),  робота «Криничка-годівничка» (вчитель – Максимчук Наталія Іванівна) – 3 місце;

Зарецьку Кароліну  – ученицю 8 класу Нижнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, робота «Різдвяне  дерево» (виконана під керівництвом матері) – 3 місце.

8. в номінації «Форм-робота»

Зарецьку Кароліну  – ученицю 8 класу Нижнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, робота «Різдвяна шопка» (виконана під керівництвом матері) – 1 місце;

Зарецького Артура – учня 4 класу Нижнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, робота «Млин» (виконана під керівництвом матері) – 2 місце.

 

Члени журі конкурсу  відмітили оригінальність робіт таких учасників виставки-конкурсу:

Кіндрачук Тетяни – учениці 10 класу Кутищенського НВК (ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ), робота «Декоративний вінок» (вчитель – Ковбас Галина Іванівна);

Максимчук Христини – учениці 5 класу, Кутищенського НВК (ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ),  робота «Ромашковий рай» (вчитель – Максимчук Наталія Іванівна);

Сагановського Євгена – учня 9 класу, члена гуртка «Фантазія» Гостівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, робота «Квітковий зорепад» (керівник Сагановська Стефанія Володимирівна);

Сагановського Юрія – учня 1 класу, члена гуртка «Фантазія» Гостівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, робота «Смайлик» (керівник Сагановська Стефанія Володимирівна).

Роботи переможців       направлено    на  обласний етап виставки-конкурсу «Флористичний розмай».